Do pobrania

Kalendarz na 2017 rok do wydrukowania

27 grudnia 2016

kalendarz na 2017

Hello wszystkim! Nie wiem czy wiecie, bo jakoś za dużo o tym nie wspominałam, ale niedawno zaczęłam swoją przygodę z projektowaniem graficznym (więcej na moim profilu na Instagramie @monikameska). Także powoli, pomalutku stawiam pierwsze, nieśmiałe kroki w temacie. Okazało się, że to projektowanie to serio kawał ciężkiej pracy i ogrom wiedzy do zdobycia, ale mnie to nie zraża, bo zakochałam się w tej tematyce na zabój i chcę więcej i więcej. Serio, dawno nie czułam takich skrzydeł i radości z pracy.

Kilka dni temu klikałam, klikałam, poprawiałam, przesuwałam, prostowałam i tak oto wyklikałam totalnie w moim stylu, prosty, minimalistyczny kalendarz na 2017 rok. Taki do wydrukowania na lodówkę, czy do zawieszenia przy biurku. Dzisiaj chciałabym się z Wami nim podzielić. Potraktujcie go jako drobny prezent od koleżanki na Nowy Rok. ;)

Kalendarz na 2017 w formie PDF znajdziecie do pobrania tutaj.

Dajcie koniecznie znać mnie świeżynce, czy Wam się podoba i czy chcecie tego typu więcej wpisów i materiałów do pobrania.

Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich bardzo mocno. Udanego Nowego Roku 2017!!!

Monika

dscf2283

PS 1 Przypominam, że jeszcze macie okazję na zamówienie zegarków Daniel Wellington w atrakcyjnej cenie i dodatkowymi korzyściami. Dokładnie mówiąc, na hasło: DWlivesnapblog macie -15% zniżki na wszystkie zamówienia (ważny do 15.01.2017). Do 30.12.16 macie jeszcze dodatkową świąteczną ofertę. :)

PS 2 Psssss i jeszcze jedno na koniec… Wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcam do polubienia profilu LiveSnapBlog na Facebook’u i InstagramieDzięki temu będziecie ze mną i wpisami na blogu na bieżąco.

You Might Also Like


Fatal error: Allowed memory size of 201326592 bytes exhausted (tried to allocate 127 bytes) in /wp-content/plugins/wp-statistics/vendor/browscap/browscap-php/src/phpbrowscap/Browscap.php on line 1006